سایت پیشین مرکز
 • 1402/02/15 - 13:40
 • - تعداد بازدید: 380
 • - تعداد بازدید کنندگان: 378
 • زمان مطالعه: 1 دقیقه

پیام ریاست محترم مرکز بهداشت غرب بمناسبت روز جهانی ماما

14364.mp3 پیام ریاست محترم مرکز بهداشت غرب بمناسبت روز جهانی ماما

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت غرب ، خانم دکتر علایی رئیس مرکز بهداشت غرب در پیامی روز جهانی ماما را تبریک گفتند . 

در متن این پیام آمده است:

در جهان امروز ماما نه تنها ارائه دهنده محوری خدمات به مادران و نوزادان طی بارداری، زایمان و پس از تولد است، بلکه بارها و بارها به عنوان یگانه منجی ساعات مرگ و زندگی زنان و نوزادان به ایفای نقش می پردازد.

پانزدهم اردیبهشت (پنجم ماه می) در حالی روز جهانی ماما نام گرفته است که با شعار ملی" ماما حامی فرزندآوری، سلامت خانواده" و شعار جهانی" همگام با هم، در راستای تحقق شواهد علمی مامایی " ، در سال جاری، فرصت مناسبی برای یادآوری اهمیت و جایگاه مامایی در تشویق به فرزندآوری و  حفظ جوانی جمعیت کشور بدست آمده است. خدمات موثر و ارزشمند جامعه خدوم مامایی در ارائه صحیح مراقبت های مامایی و بهبود کیفیت خدمات مامایی نقش موثری در کاهش مرگ و میر مادران و نوزادان، ارتقاء سطح سلامت باروری و سلامت مادران، نوزادان و خانواده دارد.

ریاست محترم مرکز بهداشت غرب تهران ضمن تبریک روز جهانی ماما به این حامیان دلسوز سلامت زنان، نوزادان و خانواده‌ ها و آرزوی موفقیت، سلامتی و شادکامی برای این قشر خدوم، از خدمات ارزنده تلاشگران این عرصه تقدیر نمود.

وی در پایان ضمن تاکید بر ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، نقش ماما ها را در ارتقاء سلامت خانواده و تولید نسل و فرزندآوری بسیار موثر دانست.

 

 • گروه اخبار : اخبار
 • کد خبر : 14364
:
کلیدواژه ها
مرکز بهداشت غرب تهران      واحد روابط عمومی
خبرنگار

مرکز بهداشت غرب تهران واحد روابط عمومی

کامنت‌ها

0 کامنت برای این مطلب وجود دارد

کامنت

Template settings